| the1975 a întrebat:

Stie cineva cam cat costa un abonament la World Class? (la kangoo jumps, preferabil)

2 răspunsuri:
| fulger2 a răspuns:

In jur de 200 roni pe luna. Funda?

| Ralucam18 a răspuns:

Daca vrei un program personalizat, adica daca vrei antrenor personal, pretul este in jur de 800-900 EURO pe 2 luni. Mai exista abonamentul pe un an si cel cu antrenor personal care preda la o grupa mai mica de oameni. Cel mai bine te duci la receptie si te intelegi cu doamnele de acolo pentru abonamentul care ti se potriveste cel mai bine, doamnele de acolo sunt foarte dragute si sigur te vor lamuriwinking