| eduardbest333 a întrebat:

Stie cineva care sunt magazinele de patine din Miercurea Ciuc?

5 răspunsuri:
| me4u a răspuns:

Poti sa comanzi patine de la Skates.ro oriunde in tara cu transport gratuit! Uite link : http://www.skates.ro/patine

| JaneTheKiller a răspuns:

Daca vrei patine, te poti duce la hipermarketuri.
Nu stiu daca in Miercurea Ciuc exista un magazin de patine

| Anon03 a răspuns:

Nu locuiesc in ciuc stau in Bucuresti dar ii pot garanta ca nu exista un magazin special insa oriume la un hypermarket gasesti ex auchan, crrefour, exista si decathlon magazin special pentru sport, lidl parca... Sper ca ti-am fost de folos funda?

| eduardbest333 explică:

Mentionez ca nu caut patine de la market. Vreau patine de hockey profesionale precum BAUER sau REEBOK RIBCORE.

| eduardbest333 explică:

In afara de skates.ro care are preturi absurde.