| RedHair a întrebat:

Stie cineva daca si cand se fac cursuri de inot la sala polivalenta din Arad?

2 răspunsuri:
| milinalexandru a răspuns:

Nu te du la polivalenta(apa ii foarte rece) du-te mai bine la Activ Club ca acolo merg si eu.

| RedHair explică:

Intre timp m-am dus la Activ club, am facut cursul dar din pacate n-am prins smecheria... Antrenoarea pur si simplu ne spunea ce si cum sa facem si statea de vorba o alta antrenoare. Deci poti sa revii cu raspunsul la vara, as vrea sa-mi incerc norocul si la polivalenta.