| Auras95 a întrebat:

Stie cineva unde se face antrenament de tennis de camp in calarasi?

1 răspuns:
| Florian92 a răspuns:

Salut baiatu, am vorbit eu cu un prieten si mi s-a spus cum ca ar fi un teren de tennis la podul 4. din cate imi spunea el, nu se afla aici vreo scoala de tennis, prin Bucuresti sunt majoritatea, la fel ca si tine si eu m-am interesat pe internet si nu am gasit mare lucru aici in calarasi, de fiecare data cand dadeam un "search" pe google mi se afisau multe scoli de antrenamente in Bucuresti. Sa stii ca si pe mine ma atrage ideea de a practica sportul asta, daca vrei sa pastram legatura iti las id-ul meu de messenger : florian_d92 sau facebook : Dragomir Florian.