| Ingognito a întrebat:

Stiti vreo sala de sport in apropierea Pietei Eroii Revolutiei, care sa nu aiba doar cateva aparate si nici sa coste o gramada de bani

1 răspuns:
| AnastasiaK a răspuns:

In apropiere ar fi Lotus Sport, iar un pic mai departe, dar daca iei metroul ajungi repede, e Viva Sport Club. Personal, dintre cele doua, as alege-o pe a doua. Nu sunt prea multe sali pe la Eroii Revolutiei. Ai mai multe optiuni daca iei metroul pana la Piata Sudului(sunt vreo 3-4 sali inclusiv cea de care ti-am zis) sau pana la Piata Unirii.