| AndreyAndy a întrebat:

Stiti vreunu un program bun de sala?

2 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Programul bun este cel care ti se potriveste tie si se alege in functie de scopul tau. Crestere in masa, slabire, crestere in forta, antrenament specific pentru un sport etc...

Uite aici sun site bun cu programe de fitness pe care le alegi in functie de ce doresti sa obtii. http://www.muscleandstrength.com/workouts/main.html

tine minte ca va trebui sa incerci mai multe pana il vei gasi pe cel care ti se potriveste iar apoi dupa o luna doua va trebui sa il schimbi pentru a nu lasa corpul sa se adapteze.

| Miauus a răspuns:

Da vb cu un trainer...ca de aia sunt acolo si sunt platiti