| almaz a întrebat:

Sunt bune cerialele de la Nestlé FITNESS intr-o dieta sportiva? (nu provoaca constiaptie?)

Răspuns Câştigător
| HLucian a răspuns:

De ce nu alegi cereale integrale naturale? Cele de la Nestle au mult zahar, o dieta sportiva nu se bazeaza pe zahar. Daca vrei sa-ti schimbi alegerea, mergi la un plafar si intreaba de cereale integrale. Ai acolo multe sortimente. Funda daca te-am ajutat. Succes.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Au aproape la fel de mult zahar ca restul cerealelor Nestle, m-am uitat chiar eu. laughing

| peperonies a răspuns:

Cerealele sunt 90% zahar si nu sunt bune pentru 95% din oameni.5% din oameni au o toleranta foarte mare pentru zahar si pot sa manance orice, oricat si nu se ingrasa.