| vladportar a întrebat:

Sunt din bacau am 12 ani si vreau sa ma inscriu la o echipa de fotbal ca portar dar nu stiu cum sa fac asta?
Ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| DixieIsCrazy a răspuns:

Vorbeste cu parintii tai.ei sigur vor sti...deoarece singur nu te poti inscrie pentur ca ai nevoie de mai multe lucruri asa ca mai bine ii rogi pe ei sa te ajutehappy

2 răspunsuri:
| Alex13Alex a răspuns:

Salut. Roagati parinti sa te duca la scoala asta de fotbal AS FCM Bacau.

| pichiumen a răspuns:

Roaga-i pe parintii tai daca te-ar lasa si daca te lasa vezi si tu vreun club sportiv pentru juniori care cauta un portar