| anonim_4396 a întrebat:

Sunt din Bucuresti si as dori sa fac mai mult sport, dar nu stiu exact unde as putea sa ma inscriu, sa am parte de un antrenament bun.
As dori sa am parte si de niste preturi decente.
Voi unde anume faceti sport?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

La sala de sport dar si acasă, depinde de ce chef am, bag alergare apoi culturism, bicicleta, tot ce nimeresc, vezi de un antrenor ieftin si bun, ăștia de la Mall au buni specialiști, recomand sa te înscrii la clase, vei vedea ca vei fii mai fericita

| Brizbriz a răspuns:

Sunt o tona sali de fitness, karate de care vrei, si cam orice sport nu necesita chestii speciale (cum ar fi partie de schi)

| Silwian a răspuns:

Sa ți fie rușine că ești din București și habar n ai unde sa faci sport? Oraș atît de mare și tu nu știi?)))))))