| AntonioCristian19 a întrebat:

Știe cineva dacă și unde va fi transmisă Copa America de anul acesta în România?
În 2019 a transmis-o Eurosportul, dar n-au zis nimic până acum, referitor de anul acesta...

Mulțumesc anticipat pentru răspunsuri!

1 răspuns:
| 2FanMessi2 a răspuns:

Păi cel mai probabil dacă s-a difuzat în 2019, nu vad de ce nu ar difuza și în 2021. Dacă nu vei găsii în 2021 Copa America pe Eurosport cauta pe google meciurile live și vei găsii link uri direct de la un program care difuzează meciul.