| alexxx6969 a întrebat:

Știe cineva terenuri de baschet publice în SLATINA? Ma refer nu în curtea scoli sau în sala, măcar lângă scoala sau ceva.

1 răspuns:
| vmorghulis a răspuns:

Nu am informații specifice cu privire la terenuri de baschet publice în Slatina, dar puteți încerca următoarele opțiuni:

Verificați site-ul primăriei sau al consiliului local pentru informații despre terenurile de sport din zonă și contactați autoritățile locale pentru a obține informații mai specifice.

Contactați școlile locale și întrebați dacă au terenuri de baschet disponibile pentru publicul larg.

Verificați aplicații mobile precum Streetball pentru a găsi terenuri de baschet publice în apropierea dumneavoastră.

Întrebați în comunitatea dumneavoastră locală pentru a vedea dacă există terenuri de baschet publice care nu sunt enumerate în sursele de mai sus.

Sper că aceste sugestii vă vor ajuta să găsiți terenurile de baschet publice de care aveți nevoie.