NOname
| NOname a întrebat:

Știi sa înoți? Cat de bine?

Răspuns Câştigător
| marinica a răspuns:

Da,binisor,si imi place sa inot si pe la fund, vad pestisori alge scoici, este relaxant

92 răspunsuri:
| Lucian_4316 a răspuns:

Stiu sa inot nu e mare chestie.Am invatat sa inont la mare.Voi unde ait invatat?

| BugsBunny_8643 a răspuns:

Asa si asa! A invatat singura!

| UndiscoveredSoul a răspuns:

Pai am facut inot aprox. 4 ani, deci ma pricep destul de mult la asta. Plus iubesc inotul si apa.

| AndreeaEma a răspuns:

Da, nu numai ca stiu sa innot, dar Ador sa innot! Am facut cursuri, cat sa stiu sa innot correct si sa am rezistenta, insa nimic dus la performante(acum imi pare rau ca nu am continuat). M-am mentinut deoarece prietenul meu face polo si aproape in fiecare zi ma duc seara cu el la piscina si innotam, innotul este si un fel de relaxare. O zi buna!

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Stiu sa inot...pe uscat! Foarte bine big grin

| Florin_6544 a răspuns:

Știu să înot dar cât să nu mă înec într-o apă stătătoare.

| Hassel a răspuns:

Cand aveam 10 ani parintii mi-au platit cursuri de inot, dar imi era prea frica, fiindca era scund si bazinul era cam adancstraight facedupa 2 ani m-am dus din nou la piscina varul meu m-a invatat in 10 minute sa inot perfectlaughing

| Mist a răspuns:

Da, pe o scara de 1-10 cam de 8 big grin

| calutuuuu a răspuns:

Stii sa inoti?-DA
Cat de bine?-75%

| ahlrh a răspuns:

Știi să înoți?
Da.

Cât de bine?
Cât să mă descurc happy

| Anonim69 a răspuns:

Mai,nu exista foarte bine,binie, binisor, rezultatul se vede in apa. Daca nu te inneci e perfect!

| Dani_6861 a răspuns:

Da stiu sa inot foarte bine si imi place cel mai mult sa inot pe supt apa :X

| RS4 a răspuns:

De obicei ma las dus de val, e mult mai usor!

| Violent a răspuns:

Stiu sa inot foarte bine...nu am probleme cu asta, si daca tu nu stii te pot invata laughing big grin

| Violent a răspuns:

Stiu sa inot foarte bine, nu am probleme cu asta, si daca tu nu stii te pot invata laughing big grin

| hope2destiny a răspuns:

Pai.fac inot de 3 ani...tu ce zici? smug

| äπđÿ a răspuns:

Pai dupa 10 ani nu stiu daca stiu asa bine laughing) dintre care 4 de salvamar sa zicem ca stiu cat de cat rolling on the floor)))
oricum e sportu meu preferat :X

| emy a răspuns:

Sincer, nu.

| Sophie90 a răspuns:

Eu stiu cel mai bine (daca apa nu e mai mare decat mine)

| maya1030 a răspuns:

Nu stiu sa inotcrying

| Avon_8981 a răspuns:

Da stiu! Nu perfect dar nici nu ma inecbig grin

| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Sunt super tare la inot.
Am fost odata la piscina si am sarit in ea. Dupa exact 15 secunde, am inceput sa tip dupa ajutor rolling on the floor))

| Sonia a răspuns:

Da,stiu sa inot! Nu perfect, dar stiu.

| watermelon a răspuns:

Da... stilul piatralaughing
Stiu cat sa nu ma inec.

| cristi202 a răspuns:

Nu chiar ca pestele in apa, dar pe-aproapehappyhappyhappy. Suficient cit sa ma simt in largul meu cind intru in apa - e al treilea meu mediu natural dupa starea normala si mersul pe bicicleta.

| Draagos a răspuns:

Doar in stil profesionsit.Deci Provoaca-ma happy

| BOOBZen a răspuns:

Ca doua picaturi de apa...Sau ca o broasca, ceea ce inot incet

| IlegalSmile a răspuns:

Stiu sa inot.Imi place foarte mult acest sport la mare e foarte tare sa inoti poti inota in mii si mii de feluri fara sa te duci la fund pe cand la bazin ioti putin si hopa la fund laughing)
Tu sti sa inoti smug?

| forever4you a răspuns:

Habar nu am sa inottongue

| Uilula a răspuns:

Stiu sa inot(3 ani de cursuri) destul de bine
Funda?