NOname
| NOname a întrebat:

Știi sa înoți? Cat de bine?

Răspuns Câştigător
| marinica a răspuns:

Da,binisor,si imi place sa inot si pe la fund, vad pestisori alge scoici, este relaxant

92 răspunsuri:
mariana
| mariana a răspuns:

De stilul "topor" ai auzit?, eu cam asa inot, adica ma duc la fund cat ai clipi.
Imi pare rau ca nu stiu insa ma consolez cu faptul ca, toti ai mei stiu, asa ca ma simt in siguranta langa ei, atunci cand merg la mare.

| Aniiia a răspuns:

Nu stiu dar ador apa, as vrea sa pot invata dar nu potsadTe pup!

| WeLoveIceCream a răspuns:

Da! cat sa nu inghit 1/2 din bazinhappy. deci destul de bineblushing

| zalex98 a răspuns:

Pai de exemplu pot sa inot in piscina de 1, 20m fara sa pun picioarele jos dar imi este frica sa intru in apa de 1, 80 m

Stefan
| Stefan a răspuns:

Stiu sa inot chiar foarte bine, inotul dupa parerea mea este sanatos si relaxant.

| lary_6681 a răspuns:

Un pic vara trecuta de abia m-am invatat dar nu am unde sa ma practicez

| Dia a răspuns:

Știu perfect înota! în apă sărată oh go on,...Că altfel mă scufund.

| xyz111 a răspuns:

Nu stiu.x_x.

| Mişaaa a răspuns:

Ce număr pervers de răspunsuri...

greece12
| greece12 a răspuns:

Ei,cam stiu. Ajunge ca nu ma fac de ras in fata copiilor mei!

| agent00o a răspuns:

Mda binisor ma descurc

| aly1alyca a răspuns:

Daaaaaa inot super

| Alex_5425 a răspuns:

Da,stiu sa inot foate binelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea stiu.

| ceapciuricafata a răspuns:

Foarte bine imi place sa ma duc la fund si fac si parasutism

| Andutzz20 a răspuns:

Dap ff bine!

| VanillaBie a răspuns:

Innot perfect (pe uscat)

| 1mi2ru3na4 a răspuns:

Asa si asa

| raluca0306 a răspuns:

Da,cat de cat happy am luat si lecti. big grin

| Alyra a răspuns:

Da,ştiu să înnot, dar nu chiar foarte bine. Specialitatea mea e stilul câine.

| LarisaDragomir a răspuns:

Nu stiu sa innot prea bine da ma descurc cat de cat sa stau la suprafata apei

| Reny a răspuns:

Da, stiu sa inot.Eu consider ca destul de bine din moment ce fac inot de performanta.Imi place mult aceasta activitate.

| alygiorgi a răspuns:

Deloc

| xxxxxxxxdfsfsdfsdf a răspuns:

Da, stiu. Bine.Eu as vrea sa ma duc, cand voi fi amre, la campionate...
Chestia e a imi place mult foarte mult sa inot.

| bughy_1229 a răspuns:

Pai nu stiu sa inot extra ordinar dar stiu
mie inotu chiar imi place mult si este n mod de relaxare pentru mine in timp ce fac miscare si imi antrenez o multime de mase musculare dar cel mai mult imiplace sa plutesc pe apa si sa inot pe sub eabig grin

| Ecea a răspuns:

Am salvat 2 oameni de la innec, si era sa ma innec si eu de vreo 2 ori prin valuri de 5-6 metri pe ocean.Merg saptamanal la bazin, pot spune ca destul de bine.

| Petre a răspuns:

Păăăăăi... da. (Ca piatra)

| traceurpkvictor a răspuns:

Cand m`a bagat popa in cadelnita eu inotam pe la fund laughing

| Onitzza a răspuns:

Nu stiu deloc.

| PapushaDeCristaL a răspuns:

Da ca toporu' la fundbig grin