NOname
| NOname a întrebat:

Știi sa înoți? Cat de bine?

Răspuns Câştigător
| marinica a răspuns:

Da,binisor,si imi place sa inot si pe la fund, vad pestisori alge scoici, este relaxant

92 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

De obicei ma las dus de val, e mult mai usor!

| Alyra a răspuns:

Da,ştiu să înnot, dar nu chiar foarte bine. Specialitatea mea e stilul câine.

| CenturyChild a răspuns:

Nu. Prost foarte prost big grin

| Ecea a răspuns:

Am salvat 2 oameni de la innec, si era sa ma innec si eu de vreo 2 ori prin valuri de 5-6 metri pe ocean.Merg saptamanal la bazin, pot spune ca destul de bine.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Stiu sa inot chiar foarte bine, inotul dupa parerea mea este sanatos si relaxant.

| cristi202 a răspuns:

Nu chiar ca pestele in apa, dar pe-aproapehappyhappyhappy. Suficient cit sa ma simt in largul meu cind intru in apa - e al treilea meu mediu natural dupa starea normala si mersul pe bicicleta.

greece12
| greece12 a răspuns:

Ei,cam stiu. Ajunge ca nu ma fac de ras in fata copiilor mei!

| Gorillaz a răspuns:

Am facut inot 4 ani si polo 2 ani, de inotat stiu sa inot dar am facut pauza si nu imi mai sunt la fel dezvoltati muschii, oricum pot sa ma mentin la suparafata, porblema e ca nu mai am asa mare rezistenta

| Dia a răspuns:

Știu perfect înota! în apă sărată oh go on,...Că altfel mă scufund.

| traceurpkvictor a răspuns:

Cand m`a bagat popa in cadelnita eu inotam pe la fund laughing

| annaloveanna a răspuns:

Da! Nu excelez dar nici nu ma inec

| FuckOnCocaine a răspuns:

Știu să sar în pixcina de 2 metri adâncime și să ies la suprafață. Înseamnă că știu să înot?

| BiancaPitic a răspuns:

Stiu sa inot dar nu foarte bine.In principiu stiu sa stau la suprafata apeilaughing.

| JustDolt a răspuns:

Merge,merge happy.

| claudiu89 a răspuns:

Ce-i cu intrebarea asta?

| Tigrilă a răspuns:

De la perfect in sus (in cada )

| Digital112 a răspuns:

Da, stiu sa inot, dar nu inteleg dc lumea imi zice sa-mi iau colacul cu mine mereu...

| JeSa a răspuns:

Cat de bine stiu sa inot? Dupa mine - suficient de bine (sa nu ma inec!), insa un profesor ar putea - mai bine - d(e)a verdictul!

| cockye a răspuns:

Stiu sa innot bine. Stiu sa innot in cateva feluri.Imi place sa innot ca un caine big grin.

| Andre_7309 a răspuns:

Da.Cat sa nu ma duc la fund ca un bolovan.

| Steaua10 a răspuns:

Știi sa înoți? - Știu
Cât de bine? - 2 metri și mă înec

| RandyOrtonRKO a răspuns:

E foarte usor sa inoti mai ale in apa sarata dai din umeri si fara frica te lasi moale si te duce ea si in apa dulce te pui pe burta si dai mai repede

| Uilula a răspuns:

Stiu sa inot(3 ani de cursuri) destul de bine
Funda?

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Stiu sa inot...pe uscat! Foarte bine big grin

| CoquineNoire a răspuns:

Nu,dar stiu sa fac pe moarta (pluta) laughing

| ioanaioana a răspuns:

Sa zicem 70%

| tarziu a răspuns:

Stiu sa inec.se pune?

| IlegalSmile a răspuns:

Stiu sa inot.Imi place foarte mult acest sport la mare e foarte tare sa inoti poti inota in mii si mii de feluri fara sa te duci la fund pe cand la bazin ioti putin si hopa la fund laughing)
Tu sti sa inoti smug?

| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a răspuns:

Sa ma vezi ce bine inot in cada smug Ultima oara cand am inotat la mare am facut o vizita adancului smug