| SecretLady a întrebat:

TPU, la 12 ani sunt recomandate exercitile de aerobic, gimnastica?

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Absolut, fiica mea de 5 ani face aerobic cate o ora pe zi.

10 răspunsuri:
| Adr1aNNN7 a răspuns:

La orice varsta sunt recomandate happy

| Flaviius87 a răspuns:

Poti sa faci orice tip de exercitii cu greutatea corpului - deci aerobic si gimnastica poti face dar e bine sa ai pe cineva care sa te supravegheze si sa iti indice exercitiile cele mai potrivite pentru tine!
Succes!

| Meryem027 a răspuns:

Desigur, chiar sunt recomandate.happy

| roxyana03 a răspuns:

Da. la orice varsta vrei tu:*

| Phantasmagoria a răspuns:

Gimnastica este recomandata la orice varsta, pentru ca te mentine in forma si e buna la sanatate!

| MeGhosta a răspuns:

Sigur ca sunt. tongue

| samynța a răspuns:

Nu din pacate doar cei care auintre 16-18 ani pot!

| AlicePotato a răspuns:

Chiar si mai devreme. eu la 10 faceam asta happy si la 6 balet...

| madddy_9794 a răspuns:

Da.este foarte bine daca faci aerobic, chiar daca ai 12 ani.E si sanatos

| Ciufix a răspuns:

Da! Nu sunt indicate cele speciale pentru marirea mesei musculare!