| IntrebarileMele111 a întrebat:

Tragerile la sort pentru Europa League si Champions este doar pe dolce sport? sau il da si pe digisport? eu nu am dolce sad

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sunt si pe TVR 1, Digi Sport 1 si Eurosport 1.

| KaterinaPetrova a răspuns:

Eu cred ca e pe mai multe posturi. uitate p sport.ro..dar cel mai sigur eurosport

| alexs99 a răspuns:

Sunt pe 20 decembrie si pe Dolce, Digi, Sport.ro,Tvr si pe Eurosport.

| Ibrahimovic a răspuns:

Tragerile la sorti sunt pe 20 Decembrie pe Sport.Ro in direct la ora 14:00!

| cRaNs1MoRe a răspuns:

Si pe dolce, dar e pe mai multe programe, daca nu ai nici unu uitate pe net

| danyelo2000 a răspuns:

Sunt si pe TVR 1, Digi Sport 1 si Eurosport 1.

| IntrebarileMele111 explică:

Ok mersi all

| Ykz a răspuns:

Nu prietene, este şi pe Dolce. Dar nu doar DOLCE există în lume asta. Vezi că se dau live şi pe EuroSport :d.