| EchkhardHN a întrebat:

Uefa Champions League isi deschide portile oameni buni si vreau sa va intreb cine cu cine credeti ca va cadea in grupe? Barcelona va cadea cu Arsenal si il va face pe drimmero sa-si inceapa din nou medicamentatia? Real o sa cada cu cele mai usoare echipe de o sa-i manance zilele lui Bauman? Juventus da iar peste City? Care credeti ca vor fi componenta grupelor? Dau funda!winking

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Sa vina Real!

2 răspunsuri:
| Printesa10TM a răspuns:

Eu cred ca vor fi echilibrate. Sper ca Real sa castige(e preferata mea). Aflam maine.

| EchkhardHN explică (pentru Printesa10TM):

Si la mine