| Mihai87 a întrebat:

Ce parere aveti de confruntarile din Champions League dintre Juventus-Real Madrid si Barcelona-Milan?

6 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Cred ca vor fi meciuri foarte frumoase intre aceste echipe, dar din ce am vazut la Milan, Barcelona nu o sa aiba multe probleme.La Juventus-Real Madrid probabil o sa se imparta victoriile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barca-Milan am mai vazut, e naspa ca se repeta. Eu zic ca bate Barca.
La Juve-Real cred ca o sa bata Realul.

| vangaelis a răspuns:

Juventus pentru Real este o nuca tare, mai tot timpul cand au cazut cu juventus au fost batuti.

PS: imi place Real Madrid si recunosc superioritateatea torinezilor

| vinusipaharu a răspuns:

Real si Barca se vor califica usor.

| cristi966 a răspuns:

La Juve-Real cred ca se va termina egal iar la retur vor castiga madrilenii iar la Barca-Milan la fel...P.S:sunt fan juve&real

| Kayle a răspuns:

Pai Juventus e o echipa puternica, s-ar putea sa le dea batai de cap madrilenilor, e greu de spus. La fel si in cazul Milanului, insa sa nu uitam ca ultima oara si-au luat-o de la Barcelona cu 4-0.