| anonim_4396 a întrebat:

laughing laughing ce ofticati sunt suporterii lui Arsenal, nu ma mir.

29 Sep 1999 Barcelona v Arsenal D 1-1 UEFA Champions League
19 Oct 1999 Arsenal v Barcelona L 2-4 UEFA Champions League
17 May 2006 Arsenal v Barcelona L 1-2 UEFA Champions League
31 Mar 2010 Arsenal v Barcelona D 2-2 UEFA Champions League
06 Apr 2010 Barcelona v Arsenal L 4-1 UEFA Champions League
16 Feb 2011 Arsenal v Barcelona W 2-1 UEFA Champions League
08 Mar 2011 Barcelona v Arsenal L 3-1 UEFA Champions League
23 Feb 2016 Arsenal v Barcelona L 0-2 UEFA Champions League
16 Mar 2016 Barcelona v Arsenal L 3-1 UEFA Champions League

2 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Barca e o echipa hoata, asta ti-o spune orice microbist cerebral care se uita la fotbal de ani buni, o echipa mica care a castigat trofee prin furaciunile cele mai obscure!

Finala din 2006 nu pot s-o uit cand Arsenal a ramas in 10 si a pierdut poate nedrept cu mizeria catalana... nu uit nici furaciunea din 2011 cand Arsenal a batut cu 2-1 in tur iar in retur ne-au aranjat arbitrii cu offside ineexistent la Van Persie si l-au eliminat total nedrept pentru ca a continuat faza neauzind fluierul,, apoi a venit un gol din offside al Barcei si un penalty inventat, asta a fost povestea altui meci al mizeriei/

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Ce vrajeala pe tine