| UrsuletuldePlus a întrebat:

Un site bun cu pronosticuri (biletul zilei) care stie?happy

Răspuns Câştigător
14 răspunsuri:
| ionupo a răspuns:

Salutare. Eu folosesc www.eFootballTips.com
Iti spun doar ca la ultimele 15 tips-uri a avut doar 2 ratate. La fiecare meci primesc si motivul pentru care a fost dat acel pronostic asa ca e ok. Succes! :)

| Speechless a răspuns:

Te referi la paruri sportive? Daca da:
www.casapariurilor.ro
http://www.publicbet.ro/

| georo2014 a răspuns:

Salutare! Sunt abonat la www.icehockey-tips.com. Au un istoric foarte bun si real :). De 2 luni, de cand imi trimit cate un pronostic in fiecare zi, rezultatele afisate in arhiva sunt cele pe care mi le-au transmis. Iti recomand sa-ti faci cont. Spor

| sorinstefan a răspuns:

Www.1x2sport.com mi se pare cel mai bun.Are si un istoric al biletelor.Mai gasesti strategii, clasamente, meciuri live si multe lucruri utile.

| Mario_Gomez_1989 a răspuns:

Www.5predictii.ro cele mai tari ponturi sportive

| Mario_Gomez_1989 a răspuns:

Www.5predictii.ro cele mai tari ponturi sportive...

| Mario_Gomez_1989 a răspuns:

Www.5predictii.ro cele mai tari ponturi sp

| Gontoiu_Claudiu_1992 a răspuns:

Https://www.facebook.com/ProBet-Pronosticuri-Sportive-110106247063493/ aici sunt cote mici, eu joc online la superbet si chiar sunt pe plus :)

www.probet.ro este site-ul

| Gontoiu_Claudiu_1992 a răspuns:

Www.probet.ro pronosticuri sportive ok

| stefanBp a răspuns:

Salut!
Eu am avut multe bilete castigate cu ponturile de pe site-ul asta https://bilete-pariuri.com/

| Scommesse_Sportive_Pronostici_1979 a răspuns:

A mai avea de adaugat acest site de ponturi pariuri gratuite.
http://www.ukbettips.co.uk/tips/ro
Au ponturi bune zilnice.