| Ichim_Flavius_1998 a întrebat:

Unde gasesc minge de fotbal cu cfr cluj? please repede

8 răspunsuri:
| Hirom a răspuns:

De la taraba in piata :d

| darrio2007 a răspuns:

La magazinul lor.

| alexs99 a răspuns:

La magazinul lor oficial sau la Joma Sport(sponorul lor).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este in targu mures la Joma Sport kanga magazinul oficial FCM sau este si in cluj in mall la magazinul lor oficial.Eu iti pot face rost gratis si daca vrei iti vind cu 100-200lei pentru ca in magazin sunt cam 500 lei.Astia le cumpara cu 10 lei din afganistan sau pakistan si le vind cu 500lei.

| Nimixpecial a răspuns:

La magazinul lor oficial.

| ToaderAndrei a răspuns:

Cauti pe internet s-au la magazinul lor oficial dar mai bine pe internet

| xWildOn3x a răspuns:

La magazinul CFR Cluj. Poate sa fie si in Intersport sau Decathlon dar nu prea cred.Cred ca pe acest magazin in gasesti intr-un mall. Sper ca te-am ajutat. Funda?big grin

| AndreeaShrott a răspuns:

La magazinul lor