| l0kel0ke a întrebat:

Va rog spuneti-mi si ne va castiga daca puteti dati-mi si scorul :

Steaua - Dinamo
Tottenham - Birminhgam
Manchester Utd - Blackpool
Fulham - Arsenal
Everton - Chelsea
Bolton - Manchester City
Aston villa - Liverpool
Juventus - Napoli
Inter milano - Catania
Barcelona - Manchester Utd

Răspuns Câştigător
| c0ol a răspuns:

Va castiga : Dinamo, Tottenham, ManU, Arsenal, Chelsea, ManC, egal sau bate liverpool, Napoli, Inter, Barcelona.

5 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Steaua
tottenham
Manchester
Fulham
Chelsea
Manchester city
Liverpool
Napoli
Inter
Barcelona

| danypoli95 a răspuns:

Steaua,ToTTenham,Man U,Arsenal,Chelsea,Man C,egal,Juventus, Inter,, Barcelona:X...

| FinalFire a răspuns:

| l0kel0ke explică:

M-ati bagat intr-o gandire ...eu sunt stelist dar nu sunt sigur daca va bate steaua happy am uitat sa va spun eu v-am intrebat cine bate ca vreau sa plasez niste bilete la pariuri sportive.o sa pun 2 bilete si o sa ma descurc.acum pe cine sa pun raspunsul nr 1? Multumesc

| l0kel0ke explică:

Sunt stelist dar nu stiu daca va bate steaua.Eu v-am intrebat deoarece vreau sa plasez niste bilete la pariuri sportive.O sa pun 2 bilete si o sa ma descurc.Acum lui cine s-a dau raspuns castigator? Multumesc