| anonim_4396 a întrebat:

Va salut.

Spuneti-mi si mie cel care comenteaza meciurile de obicei pe antena 1 este acelasi pentru toate meciurile?

Din Liga 1 ce mai transmit ei si meciurile Romaniei?

Răspuns Câştigător
| LucianStroe a răspuns:

Comentatorul nu stiu daca e acelasi.

Din Liga 1 ei aveau un meci pe etapa, dar au revandut la Dolce (care aveau si ei un meci, iar Digi restul de 7). Astfel, Dolce da sigur 2 meciuri pe etapa, iar Antena 1 il da pe-al lor doar daca e interesant. De exemplu, in urmatoarele 2 etape ei nu dau nimic.

Recent au cumparat (pentru 2 ani parca) si drepturile TV pentru meciurile nationalei DE ACASA.