| AvalohAlyn a întrebat:

Va uitati la liga 1? Cu ce echipa tineti?
Eu cu Otelul Galati.

7 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Da, ma uit si tin cu Dinamo.

| Gizăz a răspuns:

Nu mă uit. E o ligă mediocră şi plictisitoare. Când eram mai mic şi nu observam asta aşa tare, ţineam cu U Cluj. Deşi pe-atunci nu era în Liga I.

| RobertMoon a răspuns:

Tin cu Steaua, cand eram mic tineam si cu FC National happy

| Ibrahimovic a răspuns:

Pot spune ca urmaresc doar meciurile importante. In general ma uit la meciurile echipei FC Botosani si ale Stelei, Dinamo si echipele astea mai cu nume. Nu am o favorita, dar de mic mi-a placut Rapidul ca si echipa, ca si istorie si traditie.

| Doub a răspuns:

Cand eram mai mica tineam cu Steaua. Acum ma uit mai mult de placere si nu prea imi mai pasa cine castiga.

| suffarstar a răspuns:

Cu Dinamo. big grin

| Bestia98 a răspuns:

Dinamo Bucuresti