| CosminKidd a întrebat:

TPU! Vreau si eu sa aflu:
-voi cu ce echipa tineti acum din LIGA 1?
-de ce?
-si ce echipa ati fi dorit sa castige campionatul
-credeti sa Otelul Galati va reusi sa faca mai multe puncte in grupele europene decat Steaua, Unirea Urziceni, CFR Cluj, Dinamo?
-ce echpe din romania credeti ca ne poate reprezenta in Champions League / Europa League?

Răspuns Câştigător
| FoarteLetargic a răspuns:

Rapid
Pentru ca este o echipa frumoasa, cu suporteri adevarati
Rapid, normalhappy
Nu stiu, o sa vedem
Rapid tongue

Funda?happy

2 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

1. Cu Steaua Bucureşti
2. Pentru că Steaua mi-a adus atâtea bucurii în plan fotbalistic internaţional încât nu pot număra. Mulţumită lor am ieşit în stradă mai des decât mulţumită echipei naţionale!
3. Steaua. Dar dacă nu ei aş fi dorit în ordinea asta: FC Vaslui, Oţelul.
4. Sincer nu cred. Ah... şi vezi că Dinamo n-are-a face cu grupele europene. Ei aşteaptă Uefa Champions League din 1948happy.
5. Steaua, FC Vaslui şi Rapid, dar pentru Europa League. Pentru Champions League nu avem nicio echipă competitivă.

| Evelynne_1871 a răspuns:

Dinamo
Pentruca imi place cum joc imi place imnul...
Nu stii
Dinamo