| anonim_4396 a întrebat:

La ce liga de fotbal va uitati, va place : Serie A, La Liga, Premier League, Liga I etc? Cu ce echipa tineti?

4 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Dinamo, pups
Şi Dortmund că îi place cuiva.

| Dumbi a răspuns:

Imi place din Seria A, AS Roma, din PL, M. United si Chelsea, din La Liga, Barca si A.Madrid si din Bundesliga, Bayern Munchen si B.Dortmund si din Ligue 1 nu am o preferata. Dar din toate cea mai preferata e Bayern.

| Pandaaaaaaaa a răspuns:

Salut, mie imi place PSG

| DeWing a răspuns:

Salut! Eu mă uit la cele menționate de tine, însă nu sunt microbist să țin cu vreo echipă anume. De obicei când mă uit la un meci mă bucur de el și sper să văd cât mai multe goluri (nu conteaza de la ce echipă).