| Război a întrebat:

Voi tineti cu Dinamo sau cu Steaua/FCSB?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sunt fan Steaua de peste 60 de ani, de altfel sunt nascut in 1947, anul infiintarii echipei.

| AFR81 a răspuns:

Sunt fan al Stelei de vreo 12 ani (am 19 acum).Tot ce s-a intamplat in ultimii ani la Steaua (interventiile lui Becali la echipa, schimbarea de antrenori si toate "nenorocile" pe care le-a facut) m-au facut sa ma departez de echipa. Odata cu acest scandal cu armata, cu asa-numitul FCSB, cu venirea lui Mirel Radoi si a lui Nicolae Dica, am inceput sa ma apropii din nou de echipa. Ma bucura cand vad 2 simboluri ale Stelei pe banca, dar ma doare cand vad tribunele goale. Ma doare, de asemenea, cand il vad pe Mirel contestat de asa-zisii suporteri. Ma simt dator sa sprijin, cum pot eu, asa neinsemnat cum sunt, aceasta echipa, echipa mea de suflet, echipa copilariei mele.

| IamJoKeR a răspuns:

FCSB este Steaua. Bucuresti si Steaua nu a retrogradat niciodata! Csa e o mizerie infintata in 2017