| anonim_4396 a întrebat:

Vouă cât timp vă ia să faceţi 10 000 de paşi?

13 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Foarte putin, pana pun in functiune aparatul:
https://www.youtube.com/watch?v=PnTXqqCVaSI
si apoi o iau la fuga :D

| Deniskovici a răspuns:

Dacă nu prind ceva crampe musculare, 3, 5 secunde.

| alina2k18 a răspuns:

1 h30min - 1h45, depinde ce viteza am.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

10000 de ani.

| Speranta12 a răspuns (pentru Deniskovici):

Hai ca te-ai intrecut pe tine de data asta

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Speranta12):

Se crede struţul ăla din desene. laughing

| RKBlue a răspuns:

In medie, cam o ora.Dar depinde.
Eu alerg si merg la plimbare dimineata, cand e racoare, asa ca pot sa ma misc mai repede si mai mult fara sa obosesc, fata de timpul zilei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai, daca ne gandim ca asta inseamna cam 8km, in cazul meu, si merg cu 6km/ora, cam 1 ora si 20 min im iia pentru 10000 pasi, posibil mai mult in oras ca stau la semafoare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer? Nu m-am cronometrat niciodată. laughing

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

1 oră și 20, dacă nu mă lălăi.

| siriusblack98 a răspuns:

Primul meu job la varsta de 18 ani a fost picker in depozit. Aveam un telefon cu o aplicatie din fabrica ce imi afisa pe ecran numarul de pasi. In 8 ore faceam intre 40.000 si 62.000. 10.000 de pasi ii faceam cam intr-o ora si ceva, maxim 2 ore in functie de task-ul pe care il primeam (ca acum faceai receptie la marfa, in 10 minute te punea la descarcat/incarcat tir-uri cu liza).

| cristi202 a răspuns:

N-am facut decat in perioada cand colindam pe bicicleta Bucurestiul cu UberEats. Inainte de prinz telefonul imi arata ca am atins cei 10000. Dar atunci faceam 2000 de km lunar, cu ochii pe ceas!

| ruddy a răspuns:

La sala intr-o ora pe banda de mers rapid, fac cam 9000 / 10000