| elenabzz a întrebat:

pentru baieti in special. voua va place ca o fata sa va strige numele in timp ce faceti dragoste/sex?

Răspuns Câştigător
| st3lu07 a răspuns:

Sunt unii care accepta si se simt bine, altii carora nu le plac, asta trebuie sa stii doar tu si partenerul tau tongue

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Doamne fereste ce prostie, mie mi-e scarba sa le si iau la pat cu mine apoi sa mai tipe pe acolo.

| Picasso a răspuns:

Nu stiu dar imi place sa ghafaie laughing

| XK a răspuns:

Nu neaparat, dar imi place sa strige devil

| AndaWest a răspuns:

Si daca gresestelaughing

| justfreelove a răspuns:

Wow! tu in timp ce faci sex ai timp sa te gandesti la asa ceva? Prietena mea tipa, geme si tremura si...ai prins ideea. Cand o faci bine totu se petrece salbatic, totul e numai instinct si simturi si daca la sfarsit esti zgariat/ zgariata si complet epuizat incat de abia mai poti sa te ridici in picioare, atunci sti sigur ca o faci cum trebuie.

| withoutmoney a răspuns:

Nu e indicat sa faci astahee heenu am patit-o dar pe mine m-ar incomoda si m-ar distrage de la moment.

| Earthquake a răspuns:

Pe mine unu ma excita lucrurile astea, gemete.de exemplu. nu stiu ce sa zic. E doar O parere!

| Raul_7987 a răspuns:

Da imi place.happy

| andrei88u a răspuns:

Clar, nuhee hee

| elenabzz explică:

Nu neaparat sa tipi, sa i l soptesti la ureche...
@Misogin...tie ti e scarba sa iei femeile in pat? atunci de ce nu iei barbati? smug

| ParadoX_2845 a răspuns:

Nu neaparat winking