| cosmin986522 a întrebat:

Vreau sa maresc masa musculara dar vad ca pun mai greu. Ar trebui sa iau suplimente?

11 răspunsuri:
| bogabogdan a răspuns:

Salut, ai putea incerca niste suplimente ca sa vezi rezultatele nu te poate afecta cu nimica in caz ca nu merge. Multi o sa iti raspunda sa nu te apuci de asa ceva si chestii dar e ok happy

| Cosmin86 a răspuns:

Pai oricine pune greu, muschii se pun in ani de zile.

Cate fripturi mananci pe zi?

| cosmin986522 explică (pentru Cosmin86):

1 laughing

| Cosmin86 a răspuns (pentru cosmin986522):

Esti amuzant, apuca-te de sah.

Eu mancam 5-6 + multe alte mancaruri.

| cosmin986522 explică (pentru Cosmin86):

Eu nu sunt genul sa mananc carne multa intr-o zi... plus ca eu pun greu la brate, piept, spate dar la picioare am crescut cel mai bine

| SiLaS a răspuns:

Muschii se pun in ani de zile, presupun ca mananci ca un om normal, 3 mese pe zi.

| Cosmin86 a răspuns (pentru cosmin986522):

Cu 1 friptura pe zi imi dau seama cat de "bine" ai crescut laughing

| cosmin986522 explică (pentru Cosmin86):

Dupa mintea ta de gaina, proteinele sunt doar in fripturi

| Cosmin86 a răspuns (pentru cosmin986522):

Dupa mintea mea de "gaina" am obtinut 43 in brat, natural si o sanatate de fier.

Eu iarna pe viscol fac tractiuni in parcul tineretului, in maneca scurta. Si n-am mai fost racit de peste 6 ani de zile.

Copii mici PAMPALAI, vor ei sa puna muschi mancand ca niste domnisoare anorexice 1 friptura pe zi rolling on the floor

| cosmin986522 explică (pentru SiLaS):

Nici chiar asa

| SiLaS a răspuns (pentru cosmin986522):

Ba chiar asa este, eu mananc cel putin 4 mese pe zi si am vazut schimbari dupa 1-2 ani de zile nu dupa 4-5 luni cum vreti voi.