| Tutunaru_Adrian_1998 a întrebat:

Vreau si eu cateva pagini de pariuri care dau bonus gratis sau au oferte bune in perioada aceasta. Ma poate ajuta cineva? Funda, multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| UnSimpluRoman a răspuns:

Fortunabet,Skybets,Gobet,Totalbet

| Fllu a răspuns:

In perioada asta ai un pariu de 250 lei gratis (adica, daca pierzi pariul iti returneaza banii) si pana la 500 de lei bonus aici: https://goo.gl/mDzn9L

Ii recomand cu caldura, sunt cei buni. Eu folosesc mai multe siteuri de pariuri dar ei au cele mai bune bonusuri si cel mai usor de utilizat site.

Succes!