| zGabi a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste biciclete single-speed cu suspensie pe fata, de dirt/street intre 2.500-4.000 de lei, sa fie bune...
MTB sa fie
Nu vreau DHS sau prostii...

Firme renumite, sa fie biciclete cu componente bune.

3 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Www.bikexpert.ro sau www.bicishop.ro au preturile cele mai mici de pe piata. Iar cei de la Bikexpert iti ofera si consultanta, fiind baieti de treaba, gata sa te ajute saiti iei ce ti se potriveste cel mai bine.

Răspuns utilizator avertizat
| RodicaBinar a răspuns:

Uite aici biciclete bune: http://www.perfectbike.ro/biciclete-adulti/biciclete-de-munte
Poţi încerca şi categoria ATB sau Trekking.