| Theo94 a întrebat:

A avut cineva de aici sau o ruda vreo experienta cu fenomenul de "rapire extraterestra"?
Daca da, cum a fost?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sunt fantezi atat

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Am avut o fostă studentă de a mea, care a trecut printr-o astfel de experiență prin anii 1990, după revoluție. Relatarea literară o găsești aici.
ioe

| Celcestietot a răspuns:

Te duci la ei și te întorci (în cele mai multe dintre cazuri), nu este mare lucru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva de genul asta :https://www.youtube.com/watch?v=csUf0MAUIs4
Cel putin eu asta am vazt.

| sdfsfsdfsdfsdf a răspuns:

Pe mine m au luat la ei pe nava priun fascicul luminos antigravitational si am jucat șaptica cu ei