| anonim_4396 a întrebat:

A murit Dumnezeu?
Da-De ce?

Nu-De ce?

9 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Dar Prostia o fi murit, oare? Da-de ce? Nu- De ce/

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cum sa moara Dumnezeu? Hai ca asta a fost buna.
Dumnezeu nu v-a muri niciodata.winking

| alma a răspuns:

Daca dumnezeul tau a fost Maikel Jackson da a murit, fiecare avem dumnezeii nostri la care te referi?

| CrucifiedCountess a răspuns:

Cine? unde? Ce? cine-i ala? aahhh gradinaru' nu?winking hodineasca-se-n.pace?

leonardk
| leonardk a răspuns:

Cineva a pus ieri intrebarea daca nu cumva ar trebui cenzurate anumite intrebari. Majoritatea au spus ca nu. Iata pentru astfel de intrebari am spus eu DA. Adica sa pui nistre intrebari doar asa de dragul de a intreba e o chestie, dar sa intrebi asemenea tembelisme mi-se pare deja bataie de joc. Scuze!
http://www.TPU.ro/......aspuns-si/

| yadora a răspuns:

Da - a murit in sufletul celor pagani si fara scrupule, s-au lepadat de credinta
Nu - el a ramas si va ramane viu in sufletele noastre, a celor crestini si cu credinta.

| bozo a răspuns:

Nu. Dumnezeu este ca o limba. Cat mai sunt 2 vorbitori, dumnezeu e viu.

| soricica a răspuns:

De unde tia venit ideea de a pune intrebarea asta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar ce, dumnezeu s-a nascut? Unde?