| christian a întrebat:

"Acolo unde este comoara voastra, va fi si inima voastra". Care sunt "comorile tale"?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Singura comoara care poate fi transferata din lumea asta in cealalta este sufletul. Cea mai de pret comoara a mea este sufletul-care este vesnic.

12 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cei cinci copii ai mei.

| anonim a răspuns:

Comoara mea este sufletul prietenei mele.are cel mai minunat suflet din lume!

Janina
| Janina a răspuns:

Sora mea, iubitul, tata si mama.

| Danny _3256 a răspuns:

Sufletul meu

| beba a răspuns:

Comoara mea este tot ceea ce am reusit sa infaptuiesc singura... cele 2 diplome, jobul bun pe care l-am obtinut si tara minunata in care traiesc.Am simtit mereu ca sunt acasa intr-o tara in care limba imi era straina si nu am reusit nicioadata sa imi explic de ce, fiecare data cand plecam de aici( atunci cand eram venita in concedii)plecam zambind pentru ca simteam ca ma voi intoarce.si m-am intors, de data asta pentru totdeaunawinking. Mi-am gasit linistea sufleteasca ...in sfarsit!

| DenissaDeea a răspuns:

In sanatatea si sotul meu!

| stefy_4690 a răspuns:

Toate lucrurile(inclusiv persoanele) la care tin cu adevarat

| cribus a răspuns:

Cei doi copii ai mei...

| andalutza a răspuns:

Mama mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Sinceritatea.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comoara mea este sufletul meu in care se afla si copiii si nepotii.

| lucretia2000 a răspuns:

Acolo unde ti se afla inima acolo esti si tu dar comorile mele sunt:intelepciunea,rabdarea, sinceritatea, iubirea si ce-l mai mult credinta