| QueenOfLeon a întrebat:

Ai ocazia sa adresezi o singura intrebare unei persoare (in viata sau decedata).
Care este intrebarea?
Cine este persoana?

8 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Profei de fizica din liceu: de ce mi ai pus, fa, 4 intr-a 11-a?
big grin

| Yurisa a răspuns:

Elodia sa imi zica unde e si dupa sa devin vedeta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ma consideri oprietena apropiata?
Colegul meu de banca din liceu happy

| teo530 a răspuns:

Pentru o persoana decedata:ia-s intreba pe sora-mea si pe tataie daca vede tot ce fac si daca sunt langa mine sa ma apere de rau. Pentru o persoana in viata:la-s intreba pe frate-meu de ce s-a comportat mereu putin distant fata de mine, daca e din cauza ca a pierdut-o pe sora-mea(era tare atasat de ea) si de aia nu se prea ataseaza de mine(eu m-am nascut dupa moartea sora-mii).

| Gaby212 a răspuns:

Protestatarilor din Piata Victoriei:
"De ce dracu nu sariti cu frucile pe ei?!"

| NGheorghe a răspuns:

Persoana esti tu.
Iar întrebarea este: Ce intrebare vrei sa îți pun?
Am glumit, întrebarea era: Dacă ai văzut filmul "Comoara din sertarul gol"?

| NGheorghe a răspuns (pentru Gaby212):

BTW
Măi furiosule... "protestatarii" nu sunt " o persoană" ci mai multe.

| Gaby212 a răspuns (pentru NGheorghe):

Atunci unui singur protestatar... Nu?

Oricum, daca nu se pune nici asta, m-as duce la Dracnea si l-as intreba daca are funie si carlig in casa...Ca o sa-i fie necesare
laughing