| Rayyy a întrebat:

Daca ar fi sa mergeti in orice loc cu o singura persoana, in viata sau decedata, cu cine ati merge si unde? happy Funda pentru cel mai interesant raspuns!

Răspuns Câştigător
| Elial a răspuns:

Eu as merge cu bunicul meu decedat, cu tatal meu, mama si sora mea intr-un loc unde sa ne reculegem si sa ne spunem gandurile si viitorul(in cazul meu, tatalui, mamei si sorei). Sa plangem impreuna, sa radem, sa ne amintim clipele frumoase si cllipele urate...

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eu cu Robinson Crusoe pe o insula pustiewinking

April
| April a răspuns:

Cu Magellan in jurul lumii!

| Rayyy explică:

@ Leopardon:
Am vrut sa spun ca poti alege o singura persoana, nu conteaza daca este in viata sau moartawinking
Te-ai prins?

| Tweetymrrr a răspuns:

As merge in Hawaii cu laughing)Enrique.smugVrei si tu sa vii cu noi?

| alessia a răspuns:

As merge cu iubitul(care e in viata logik) pe o insula(dar sa am acolo tot ce imi trebuie mall, mancare de toate deci sa nu fie pustie dar nici prea aglomerata)sau as mai merge in tailanda sau coreea sau mexictongueP:

| Leocerba a răspuns:

cum cu o singura persoana, in viata sau decedata?
(de cand am citit Alba ca Zapada, in care printul un pic necrofil iubea chiar si o Alba ca Zapada un pic moarta, nu ma mai mira nimic)
Oricum, mi-ar placea sa urc pe Annapurna, macar pana la 6000m cu un tracker profesionist dar nu-mi pot convinge familia.

| QuadruplePersonality a răspuns:

As merge cu Michael Jackson la el in Neverland, unde mi'ar povestii tot ce a facut el in viata, mi'ar canta toate melodiile lui, mar invata sa imi perfectionez dansul si as compune alaturi de el versuri pe care sa le cante.

| Carmen a răspuns:

Cu tine pe Marte tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as fugii departe pe o insula pustie sa-mi plang amarul, as privii cerul si l-as zarii pe el, as adora stelele si lumina lor.
Luna?! ar fi el pentru ca mi-ar lumina visele. Dimineata m-as trezii cu mangaierea razelor de soare care tot el ar fi...as zambii stiind ca si ziua si noaptea il pot avea langa mine!
happy O seara faina si sarbatori fericite!