| anonim_4396 a întrebat:

Ai ucis vreodata un animal? Ce ai simtit cand ai facut-o? Ps: Aceasta e o intrebare psihologica.

Răspuns Câştigător
| Scarbo a răspuns:

Da, o pisica, mi-a facut placere mai ales dupa ce am innecat-o si i-am scos organele.

48 răspunsuri:
| Inferno a răspuns:

Cand eram mic am calcat pe o broasca. S-a auzit un zgomot ca de jeleu strivit si a tasnit sangele asa cum sare pasta de dinti din tub cand o apesi ceva mai tare.
Am simtit nevoia sa-mi retez piciorul cu securea, dar m-am abtinut.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Da. Un caine, cu masina. Mi-a tasnit de nicaieri intre rotile din fata si cele din spate. Am plans tot drumul pana acasa.

| Duucu a răspuns:

Da,am ucis fără milă un găndac.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cateva muste, ceva tantari si gandaci.

| JucărieLEGO a răspuns:

Un porcusor de Guineea cand aveam 13 ani. I-am dat drumul din cusca ca sa-i fac o poza la iarba verde. Cum i-am dat drumul cum a incercat sa fuga, iar eu dupa el sa-l prind, astfel din greseala l-am calcat in picioare si a murit big grin
Am plans 2 zile dupa el. Dar de atunci nici nu mi-am mai luat altul daca tot s-a dovedit ca nu-s in stare sa am grija de asemenea animale/rozatoare.

| JucărieLEGO a răspuns:

Dar acum am devenit un criminal mai nebun si gandesc cam asa: http://www.youtube.com/watch?v=rZiM5dqHbFA

| Crucified a răspuns (pentru Duucu):

Doar unul? Eu am ucis 567 de pisici!

| Duucu a răspuns (pentru Crucified):

Am și sunat la poliție.

| Crucified a răspuns (pentru Duucu):

Ţin minte CĂ CÂnd eram mică am aruncat un pisoi într-un wc...

| KuroRyuugu a răspuns:

Nu desi am face-o din pura placere morbida laughing

| ErrorFound a răspuns:

Da, un caine.
Furie, ura, foame(fara nici o legatura).
Ma muscase de picior si din intamplare aveam un cutit la mine(nu intreba).

| Mădă0611 a răspuns:

Nu imi amintesc, mereu mi-a fost mila de animale, dar insecte/viermi omor, tot ce prind, desi mi-e mila dupa; mustelor le dau foc vii, sa se spele pe picioare inainte sa intre in casa si le las sa se plimbe pe unde vor.

Aaa, mi-am amintit, soareci, dar nu direct, cursa sau lipici; am simtit usurare, nu imi place mizeria, fara ei as fi putut face curatenie linistita, si mila, uneori.

| Duucu a răspuns (pentru Crucified):

Gata,am vorbit și cu pompierii.

| zurick a răspuns:

Majoritatea insectelor...
N-am simtit nimic, decat saticfactia ca am scapat de ele
(am fost sincera macar)

| Crucified a răspuns (pentru Duucu):

Vreau la mamicrying

| Theo94 a răspuns:

Acum cateva zile am calcat un soarece pe cap cu piciorul, n-am simtit nimic neobisnuit, m-am simtit normal.

| Crucified a răspuns (pentru Duucu):

Muhahahahaa, te-am întrecut! Am mai multe funde ca tine! devil

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Crucified):

De ce? Ai mai făcut acest lucru de atunci?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Scarbo):

De ce ai făcut asta? Ai mai ucis de-atunci alte animale?

| Duucu a răspuns (pentru Crucified):

Eu te credeam mai neserioasă, observ că te faci fată cuminte...

| fuzzer a răspuns:

Din intrebarea ta, doresti sa afli altfel de mentalitati, precum si anumite sentimente si resentimente ale oamenilor fata de anumite fapturi (necuvantatoare). E imposibil sa-mi spui ca exista om pe planeta asta care nu a ucis un animal/gandac/furnica. Ce senzatie poti sa ai?

DAca animalul respectiv iti poate aduce bogatie si avere, senzatia va fi aceea de fericire, iar de aici reiese egoismul persoanei.

Am calcat la furnici si la alte gaze o multime, sunt indiferent!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru fuzzer):

Problema nu se pune daca ai ucis un animal si de ce l-ai ucis, si ce senzatiei, daca e senzatie de satisfactie, si l-a ucis din placere atunci exista mari sanse ca in viitor daca continua asa sa devina criminal in serie.

| Biancutzika a răspuns (pentru Inferno):

Si eu simt ca imi vine cinaaaaa >.< >; dd

| fuzzer a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai perfecta dreptate!

Mie mi se pare ca ai o mentalitate paranoica. Uite, eu iti spun din proprie experienta, ca am omorat o pisica din placere. Care-s sansele ca eu o sa devin criminal in serie? Sunt doar speculatii.
Crezi tot ce citesti, si chiar tot ce auzi!

Mereu cand omor un animcal, ma simt satisfacut,

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da,dar altfel de animale, numite "terorist" in proba din legiune si in afghanistan

| Crucified a răspuns (pentru Duucu):

Mă voi face şi mai cuminte...

| EvangelineDS a răspuns:

Am omorat un hamster cand eram mica l-am strans prea tare si a murit...Nu am simtit nimic probabil putina frica nimic mai mult.Si un papagal am dat cu perna in el din greseala, am inceput atunci sa plang nu din cauza papagalului ci din cauza lu' taicamiu ca lui ii placea papagalu' ala si e genu' de om sufletist, in fine am simtit doar putina mila si atat. Toutusi cred ca mai bine as suporta faptul ca am ucis un om decat un animal.

| Scarbo a răspuns (pentru anonim_4396):

Desigur, acea pisica nu a fost prima am mai facut asta de distractie si pentru a studia in mai detaliat anatomia animalelor.

| CelTimid321 a răspuns:

Nu trebuie sa ucizi la intamplare. Ucide doar daca esti atacat de animalul respectiv sau pentru hrana.

| Miauti a răspuns:

Broaste - le am bagat in acid, apoi le am electrocutata... a fost din pura studiere.
Ce am simtit a fost putere, cunoastere, un zeu al mortii care vrea sacrificii.