| TeenWerewolve a întrebat:

Ati omorat vreodata un animal?[n-am facut-o]

Răspuns Câştigător
| aly a răspuns:

Nu si dupa parerea mea cei care fac asa ceva trebuie pedepsiti.

16 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Da,o furnica.laughingGoshhh! Cine ar putea face asta! Mai bine ar omora un om un alt om, decat un animal.

| ascovit a răspuns:

thinking Poi mustele si tantarii sunt insectelaughing...deci next...thinking

Cand eram mai mica amcalcat un puisor mic cryingcryingcrying am avut cosmaruri mutel cu elcrying. Da' parca nici puiu' de gaina nu'i animal. thinkinglaughing

| Alexander21 a răspuns:

Am omorat un iepure, 2 gaini, cativa zeci de pesti.Trebuie sa mancam si noi nu? Si ceva soricei,cand eram mai mic, ii supuneam la teste cu avionul de hartie de la etajul 2, ii puneam in apa sa inoate, etc.Ii prindeam pe la tara, la bunica happy

| HallyKity a răspuns:

Gandaci,muste tantari si alte taraturi de astea scarboase fara numarlaughingoricum astea nici nu sunt animale.anmalute adevarate nu mi-au murit cryingdar nu le-am omrat eu doamne fereste.

| Nutemaiholbadarling a răspuns:

Cred ca am omorat demult o musca rolling on the floor)funda?

| DeNyyy a răspuns:

Da.multe multe furnici.laughing.

| fgch a răspuns:

DA big grin.Am la activ 33 de muste, vreo 150 de rame, cam 13 tzantzari si o pisica pe care am calcat-o cu masina(facea cerculete dupa ce am calcat-o ) rolling on the floor :X

| Eღilia62 a răspuns:

Un pui de gaina(cand eram mai mica ii luam de gat si ii aruncam si cred ca pe ala l-am strans prea tare,mi-a dat Dumnezeu lectia,si acum regret),cativa soareci,cateva vrabii,multe muste, gandaci, tantari...

| Nu a răspuns:

Da, un gandac.

| ade_9971 a răspuns:

Nu...da nici nu vreauhappy

| Cynthiacynthia a răspuns:

Nu! Si nici nu as face asta. Cei care o fac nu au minte, si nici inima. Ma bucur ca nu cunosc astfel de oamenii.

| DeniiixD a răspuns:

Nu... ce pudic/a esti! rolling on the floor) tot intrebari din astea smechere pui laughing [ aida_broken_dreams@yahoo.com

| Gabytza_5389 a răspuns:

Da.Niste muste laughing

| ToXicx3 a răspuns:

Dacrying( eram mikutsa ...eram la tsara la bunici si ma jucam cu puijorii aia mikilove struck in gradina si am scapat un lemn pe unu si la turti oeaka. oleaca mai multstraight face si mik fiind crying am inceput s vmit c mi se fcuse rau laughing in fne.Sa tine m un mom de reculegere! Si pentru toate cele.o infinitate de muste si tsantsari happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zeci sau poate sute... ma face cumva un om insensibil?

| cariii a răspuns:

Am omorat insecte...dar in rest nimicc...orikum.cine omoara merita aceeasi soartaaoh go on