| Mădă0611 a întrebat:

Am dat iar peste intrebarea "De ce sa facem teste pe animale cand avem pedofili, violatori si criminali in inchisoare?" si vreau sa vad cum gandeste lumea. big grin Deci, sunteti pro sau contra folosirii acelor... ceva in locul animalelor? Argumentati, daca vreti, de preferat e sa vreti. A, eu sunt pro.

97 răspunsuri:
| Rιѕα a răspuns:

Pro.
Părerea mea este că un violator/criminal/pedofil trebuie să sufere la rândul lui, încet câte încet până nu mai rezistă.

| CodrinaVladiana16 a răspuns:

Pro.

| AromadeVanilie a răspuns:

Eu sunt pro happy De ce sa facem teste pe niste animale nevinovate, cand putem face pe niste criminali? Bineinteles, doar cei care sunt condamnati toata viata in inchisoare.Nu vreau sa fiu rea, dar asta e adevarul. :d