| Yumitsu a întrebat:

Am gasit in internet denumirea unei carti foarte interesante (pentru mine, cel putin), cred ca nu o s-o gasesc la librarie, dar vreau foarte mult s-o citesc. Stie cineva vreun site unde as putea sa citesc carti online? [de 'scribd' stiu, nu este acolo]. nu conteaza daca e in engleza sau in romana, chiar as prefera engleza. Iata cartea pe care o caut: "How to Be a Mentalist: Master the Secrets Behind the Hit TV Show" de Simon Winthrop. SOS, copii : ))

4 răspunsuri:
| Yumitsu explică:

Nu pot s-o cumpar. Vreau s-o citesc online. Daca e posibil...

| CrazYKid0 a răspuns:

Incearca pe wikipedia happy