| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a întrebat:

Am o intrebare, voi ce credeti despre chestia asta? http://www.youtube.com/watch?v=IewTnT56Ks8 eu zica ca descoperirea asta e o facatura. Dati cu parerea...

7 răspunsuri:
| DorelSudoru a răspuns:

@SadBecauseStupidPeopleExist +1

| Kosuchin a răspuns:

Ce e si mai socant : exista oameni care cred.

| Dreamer a răspuns:

Da, este o facatura. Cel care a facut chestia asta probabil vrea sa-i faca pe oameni mai credinciosi speriandu-i ca iadul exista. Ei bine asta nu este o solutie parerea mea. Iti garantez ca nu rezista un microfon la adancimea aia sub pamant, daramite sa mai si functioneze.

| corasa a răspuns:

Daca titlul nu ti-a fost suficient pentru a te prinde ca e o facatura...imi pare rau pentru tine.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică:

Facatura.Puteau asa de bine si filma pentru ca focul emite lumina si puteau filma asta la fel de bine...deci facatura!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca e o mare facatura, pentru ca se aud zgomote si... atat daca ar fi fost niste filmari mai ziceam dar asa...

| XtremeDemon a răspuns:

Andrei Daca te uitati atent la video nicaeri nu spune ca a iesit foc ci doar temperatura era ridicata, spun asta nu ca as crede in asa ceva nu ci doar de corectie si inca ceva iadul nu exista? Ce fel de credinta mai ai daca nu crezi in iad atunci in ce crezi in raii, si daca tu esti pacatos in fiecare zi tot mai mult unde te duci daca nu in raii? ramapii pe pamant? nu nu ramane nimeni de tot timpu sunt 2 alegeri ori jos ori sus (Ami cer scuze pentru greselile de scris).