| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

Animalele se pot imbata de la alcool?

10 răspunsuri:
| viavo a răspuns:

Da

| JoKKeRClan a răspuns:

Incearca sa pui in trocul de la porci peste mancare si vezi ce se va intampla...la gaini daca incerci inmoaie paine cu alcool si sa vezi ca dorm duse.

| Celcestietot a răspuns:

Pai da, si nu ai vazut cat de urat fac multe animale cand se imbata rolling on the floor?

Răspuns utilizator avertizat
| JoKKeRClan a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Sigur ai pe strada cateva animale in 2 picioare!

| sierra1 a răspuns:

O da, și nu de puține ori!

https://www.youtube.com/watch?v=_euCpewQs2c

| L1m80 a răspuns:

Da, categoric.
Alcoolul are acelasi efect asupra regnului animal.

| Sofer a răspuns:

Dai puțin alcool la găini și o sa le vezi cum dansează prin curte.

| Andrei200202 a răspuns:

Da, a pățit-o o vecinalaughing))
A dat ceva, parcă discovină la rațe și le-a găsit pe toate leșinat, a crezut că au murit însă a descoperit mai târziu că erau bete.
Discovină înseamnă strugurii aia care rămân după ce faci mustul/vinul, care sunt fermentati.

| oz_1736 a răspuns:

Cainii is belea. Mori de ras