| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

Animalele se pot imbata de la alcool?

10 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

O da, și nu de puține ori!

https://www.youtube.com/watch?v=_euCpewQs2c

| Celcestietot a răspuns:

Pai da, si nu ai vazut cat de urat fac multe animale cand se imbata rolling on the floor?

| Sofer a răspuns:

Dai puțin alcool la găini și o sa le vezi cum dansează prin curte.

| oz_1736 a răspuns:

Cainii is belea. Mori de ras

| Andrei200202 a răspuns:

Da, a pățit-o o vecinalaughing))
A dat ceva, parcă discovină la rațe și le-a găsit pe toate leșinat, a crezut că au murit însă a descoperit mai târziu că erau bete.
Discovină înseamnă strugurii aia care rămân după ce faci mustul/vinul, care sunt fermentati.

| viavo a răspuns:

Da

| L1m80 a răspuns:

Da, categoric.
Alcoolul are acelasi efect asupra regnului animal.

| JoKKeRClan a răspuns:

Incearca sa pui in trocul de la porci peste mancare si vezi ce se va intampla...la gaini daca incerci inmoaie paine cu alcool si sa vezi ca dorm duse.

Răspuns utilizator avertizat
| JoKKeRClan a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Sigur ai pe strada cateva animale in 2 picioare!