| anonim_4396 a întrebat:

De cat alcool ai nevoie pentru a te imbata?

Răspuns Câştigător
| Bastet a răspuns:

Cat mai mult!laughing

11 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

După o doză de bere devin mai sociabilă.
După 2 pahare de Angelli, 3 pahare pline de vin (d-alea mari de la Pepsi) și unul de șampanie (tot măricel) mă aduni de pe jos... asta înainte să am o criză de râs de vreo 40 de minute.

| pinguinuVerde a răspuns:

Pentru unii, două pahare de bere, pentru alţii două damigene d vin laughing

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Depinde de antrenamentul care îl ai și ce alimente grase ai mâncat înainte!
Te poți îmbăta și dintr-un pahar de bere dacă nu ești nici măcar amic ocazional cu băutura!
Pa, pa.

| JustMeBăi a răspuns:

Vrei sa te imbeti?smug

| Floreenofficial a răspuns:

Salut.Nu stiu! Dar oricum cand bei fie si numai o gura ea isi face efectul si nu iti mai dai seama ce e cu tine...

| Andrew1998 a răspuns:

Sincer, nu imi pasa daca ma crezi, am 13 ani, de revelion am baut vreo 5 pahare cu vin...credeam ca ma fac critza, dar nici n-am ametit... d-apoi sa ma imbat depinde de corp

| szilard45 a răspuns:

Depinde de orgnism dar amenda iei cand ai 0. 8 totusi mie mi-a trebuit mult pentru prima data zic eu 2 de angeli si juma de jack daniels si atunci eram doar ametitlaughing

| blackshinystar a răspuns:

Pai depinde cu cat alcool este obisnuit corpul tau.
daca n-ai mai baut pana acum te poti imbata foarte repede.
dar daca ai mai baut corpul tau este obisnuit si nu te imbeti asa repede ca unul care nu a mai baut.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Muflă sa`nteleg ca asta ai experimentat de revelion laughing
@baset asa asa ^^

| dydy1 a răspuns:

Cat cuprinde