| louis3 a întrebat:

Are viitor facultatea de Geografie? Iar aici ma refer la cartografie sau planificare teritoriala.Mai sunt cautate aceste domenii? Mai nou, cum se deruleaza admiterea? Pe baza de dosar sau Examen? Care a fost cea mai mica medie de intrare?

2 răspunsuri:
| fly4love a răspuns:

Facultate... facultate... de ce atata carte? si de ce au ajuns oameni cu carte sa lucreze in spania la capsuni?!

| chironescu a răspuns:

Daca vrei sa o faci doar asa, strecurandu-te si ca sa ai o diploma, nu are viitor. Daca ai de gand chiar sa devii u specialist in domeniu, are viitor si poate aduce si bani seriosi. Uite cateva din domeniile strict legate, in care se castiga bine: http://roexpertcad.ro/servicii-cadastru-topograf-bihor/index.html