| louis3 a întrebat:

Buna!
Are viitor facultatea de Geografie? Iar aici ma refer la cartogrfie sau planificare teritoriala.Mai sunt cautate aceste domenii? Adica, dupa ce absolvez, sa nu stau acasa si sa imi gasesc de lucru ca vanzator.
Multumesc!

1 răspuns:
| Demoiselle a răspuns:

"Frate/soro", 2 lucruri mi se par crunte, teribile:
1. ca in pragul absolvirii unei facultati, sa nu fii capabila sa vorbesti corect romaneste (ps: stiu ca nu esti la litere)
2. dc Dumnezeu nu te-ai orientat? aI pierdut 3 ani din viata ta ca sa ce?