| anonim_4396 a întrebat:

Aseara am vazut niste stele in cerc care se tot aprindeau si se stingeau. Dupa cateva minute a inceput ploaia. M-am speriat erau foarte luminoase. Daca aveti idee ce a fost spuneti-mi si mie.Scuzatima daca nu am postat bine.

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

A fost praful stelar pe care l-ai tras tu pe nas. Scuzămă dacă n-am postat bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iar se joaca americanii cu vremea.

| SECRETTOP a răspuns:

Si eu am vazut acelasi lucru acum 1 an si se miscau si nu a inceput sa ploua. Extraterestii! laughing