| anonim_4396 a întrebat:

Ati vazut ploaia de stelebatting eyelashes?

17 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Nu pentru ca la mine a fost foarte innorat si a plouat(ploaie normala, nu ploaie de stele).
de fapt, cred ca nimeni nu a vazut pentru ca a plouat peste tot...

| troller2103 a răspuns (pentru NoNameJunior):

Nici eu nu am vazut.osad a plouat` si era ceataa` sad

| NoNameJunior a răspuns (pentru troller2103):

Da,tristsad.
oricum,la mine de fiecare data cand se intampla un fenomen din acesta, nu se vede nimicsad.

| Rockart a răspuns:

Bună! Nu am văzut din cauza ninsorii.

| troller2103 a răspuns (pentru Rockart):

A nins?:o asa devreme sad urat

| Cristianne a răspuns:

Eu nu am văzut-o, niște nori au acoperit tot ce înseamnă cer.

| Chérrrie a răspuns:

Am vazut ploaia.dar nu cea de stele. Din pacate, cerul a fost înourat si nu am vazut nicio ploaie de stele, cu toate ca mi-ar fi placut.Dar uh?

| Alrawan a răspuns:

Eo am vazut-o! dar din pacate am vazut-o pe net! era live de la japonezi ` puppy dog eyes o fost super, dar si mai super ar fi fost daca am fi vazut-o in realhee hee
Dar mai avem sanse sa vedem fenomene la fel lunile astea \dancing
"Tot în luna octombrie, în noaptea dintre 20 și 21, românii vor vedea Orionidele, în medie 25 de stele căzătoare pe oră.

În noaptea de 4 spre 5 noiembrie se va produce maximul curentului Tauride, putând fi văzuți pe cer meteori foarte strălucitori.

Leonidele au maximul în zilele de 16, 17 sau 18 noiembrie, timp în care se vor vedea 10-15 meteori pe oră. "

Sa speram ca n`o sa mai fie inorat puppy dog eyes

| price a răspuns:

Dap, a fost superb, pacat ca in Romania a fost asa urat

| Sharky09 a răspuns:

Cred ca nici un roman nu a vazut ploaia de stele! Pacat mare!

| aolicaaaaa a răspuns:

A fost asa ceva?laughing)))

| troller2103 a răspuns (pentru aolicaaaaa):

Dalaughing aseara` happy

| aolicaaaaa a răspuns (pentru troller2103):

La ce ora?laughing

| troller2103 a răspuns (pentru aolicaaaaa):

Intre 22 - 2 sigh am stat pana la 3laughing si tot nu am vazut decat ploaia de apa` laughing de afara`sad

| Iulissa a răspuns:

Sa fiu sincera eu am vazut-o am insa un avantaj eu nu sunt in Romania de 4 luni si a fost un timp super...Pe cer a fost un spectacol superb si imi pare rau pentru cei care nu l-au vazut!
IMI PARE RAU PETRU VOI! sorry

| troller2103 a răspuns (pentru Iulissa):

Ce fain de tinelove strucklove struck as fi vrtu sa vad asa un fenomenlove struck