| Deian1 a întrebat:

Ati auzit de satelitul care cade? imi puteti spune cam la ce ora incepe sa intre in atmosfera sau sa cada? funda care imi spune

2 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Man,daca aia de la NASA,habar nu au de ora exacta si locul unde o sa cada,de unde sa stim noi, astia de pe TPU, niste simplii ignoranti? rolling on the floor

| AoiTori a răspuns:

Pe la ora 7 si jumatate am auzit Dar...acum nu se stie exact. Am auzit ca prin Italia, iar oamenii sunt sfatuit sa stea in casa:-ss